Продукти

ВКПАК має автоматичні машини для маркування паперових етикеток, чутливих до тиску, а також поліетиленовий рукав та термоусадочні етикетки для всього корпусу. Наші автоматичні системи можна налаштувати для передніх, задніх, обгорткових та багатосторонніх додатків. Наша сучасна можливість також включає технологію друку та нанесення для UPC-кодування.

ВКПАК виробляє широкий спектр автоматичних систем маркування, щоб задовольнити ваші потреби у маркуванні. Серцем будь-якої машини для автоматичного маркування є система управління. ВКПАК розробив найскладніші засоби контролю на сьогоднішній день із запаморочливим набором опцій, які включені в усі наші системи маркування. Крім того, елементи керування можна адаптувати для спеціальних програм, які у вас можуть бути.

Незалежно від того, чи потрібні вам верх, низ, спереду, ззаду, обгортка, горловина або будь-яка їх комбінація, ми можемо запропонувати автоматичну систему маркування відповідно до ваших потреб. На цій сторінці ви знайдете багато типів стандартного автоматичного обладнання для маркування, але не бійтеся зателефонувати нам про будь-які особливі потреби, які можуть виникнути у вас, оскільки шанси на те, що ми можемо включити їх до потрібної вам системи маркування.