Автоматична машина для маркування вологого клею

Автоматична машина для маркування вологого клею
Автоматична машина для наклейки мокрого пляшки на пляшки автоматично маркує круглі контейнери зі скла, пластику, алюмінію, домашніх тварин, картону та обертає етикетки у вертикальному положенні за допомогою холодного клею. Машина жорстка, універсальна і спроектована для надійності та підвищення експлуатаційної ефективності, крім того, вона має кілька ексклюзивних функцій, які пропонують додаткові переваги.
1, машина для маркування вологого клею приймає зрілу систему управління PLC
2, машина для маркування клею включає конвеєр, наклеює етикетку на пляшку клеєм
3, машина для маркування вологого клею широко використовується для маркування круглого предмета в таких галузях, як харчова промисловість, медицина, щоденна хімія тощо.

МодельМашина для маркування пляшок клеєм
ПРИВІДПеремикання двигуна з приводом
ДІАМЕТР ПЛЯШКИФ55-110мм
ВИСОТА ПЛЯШКИ60—450 мм
ШВИДКІСТЬ МАРКУВАННЯ50-120шт / хв
Розмір етикеткиШирина: 20-220 мм Довжина: 80-370 мм
РОЗМІР МАШИНИ2400 * 824 * 1100 мм
ТОЧНІСТЬ± 1 мм
Вхідна потужність220 В / 380 В змінного струму 50/60 Гц 750 Вт

Особливості продукту

* Операція: Ящик для наклейки машин для наклейки вологого клею можна змінювати відповідно до різних розмірів етикеток.

* Матеріал: Машина для маркування клею виготовлена з нержавіючої сталі SUS304

* Конфігурація: Машина для маркування вологого клею приймає відомі деталі японської, німецької, американської, корейської та тайванської торгових марок

* Засноване на гвинтовій пляшці, яка вводить пляшки, є більш стійкими.

* Коробку етикеток можна контролювати, щоб задовольнити різні вимоги щодо маркування.

* Розмір коробки етикетки можна змінювати відповідно до різного розміру етикетки. Операція зручна і проста.

* У ньому використовується клейовий насос, і клей можна використовувати циркулярно. Кількість текучого клею також можна змінити, щоб задовольнити різні вимоги щодо маркування.

* Порівняно із самоклеючими етикетками, паперові етикетки мають низьку вартість.

Деталі

Переваги

1. Вся машина використовує нержавіючу сталь 304 та вдосконалений алюмінієвий сплав, відповідає вимогам GMP.

2. Автоматичне надсилання етикеток, автоматичне вклеювання, автоматичне маркування, що значно покращує ефективність маркування.

3. Розширена сумісна система інтерфейсів людина-машина, проста та інтуїтивно зрозуміла, повна функцій, з розширеними функціями довідкової мережі.

4. Використовуючи поворотно-гвинтові напрямні пляшок на конвеєрі, пляшка працює плавно, а позиціонування надійне. Використовуючи механізм кочення, наклейка етикеток хороша, надійність маркування підвищена, захисний пристрій обладнаний відсутністю відправленої пляшки, відсутністю етикетки, пастою, маркування тощо.

5. Коробка для мідного клею високої чистоти поєднується з роликом з нержавіючої сталі, щоб зробити процес точним. Товщину клею можна регулювати відповідно до потреби, а клей рівний, щоб уникнути відходів клею та явища витоку клею.

6. Спеціальний гумовий ролик обробляється кількома процесами без деформації та зносостійкості. Клей однорідний і легкий, а кількість клею економиться.

7. Інтелектуальне управління, автоматичне фотоелектричне відстеження, коли немає об’єкта та немає маркування, немає автоматичної корекції етикетки та функції автоматичного виявлення етикеток, щоб запобігти витоку клею та відходам етикеток.

8. Завдяки системі вакуумного всмоктування та кооперативному ременю етикетка може гладко наклеюватися на пляшку.

9. За допомогою перетворювача частоти швидкість двигуна можна вільно регулювати, а потужність маркування вільно регулювати.

10. Він може працювати самостійно, а також може підключати виробничу лінію.

11. Розділювальна конструкція клейової коробки, покритого гумовим колесом та обертової башти, робить просте та швидке очищення.

12. Вся машина вибрана всесвітньо відомою електричною конфігурацією, щоб забезпечити якість, зробити її більш стабільною, тривалішим використанням та меншим обслуговуванням.

13. Швидкість маркування, транспортування та розділення пляшок може реалізувати плавне регулювання швидкості та регулювати відповідно до потреби.

14. Регулювання є простим, заміна невеликої кількості деталей, таких як башточка, вакуумний ремінь тощо, може бути швидко відрегульована та задоволена різними характеристиками пляшки. І коригувальні коефіцієнти можна виключити по максимуму.