Автоматична машина для маркування картонних коробок

Автоматична машина для маркування картонних коробок
Машина широко використовується в косметиці, харчовій промисловості, медицині, щоденній хімії, електроніці, іграшках, металовиробі, пластмасі та інших галузях промисловості, і може застосовуватися для різних маркувань площин, а заміна механізму покриття може відповідати нерівній маркуванню поверхні; і машина має переваги високої стабільності, хорошого ефекту маркування, відсутність бульбашок повітря, відсутність зморшок та точне маркування.

Параметри машини для маркування
Довжина етикетки10мм ~ 300мм
Ширина етикетки10мм ~ 150мм
Зовнішній діаметр рулону етикетки300мм ~ 350мм
Внутрішній діаметр рулонної етикетки70мм ~ 75мм
Точність± 1 мм
Швидкість мітки30 ~ 120шт / хв
Швидкість конвеєра5 ~ 25 м / хв
Відповідний тип етикеткиКлейка наклейка (доступна прозора наклейка)
Робочий тиск повітря0,4-0,6 Мпа
Напруга220 В змінного струму ± 10 50 Гц
Потужність1500 Вт
Вага230 кг
Загальний розмір2000мм × 800мм × 1500мм

Основні риси

1) Широкий діапазон застосування, може задовольнити потреби у цілому маркуванні пляшок або маркуванні квадратних пляшок, перемикання маркування між пляшками просто, легко регулюється

2) Точність наклейки хороша, об’їзд етикетки приймає випрямний механізм, стрічка не відхиляється, положення маркування та нахил регулюються, а регулювання не має мертвого кута.

3) Якість етикетки відмінна, прийняти еластичний ремінь для кришки преса, етикетка плоска, без зморшок, поліпшити якість упаковки.

4) Застосування гнучко, машина для маркування пляшок, що стоїть, забезпечена функцією автоматичного розділення пляшок, може бути виготовлена в одній машині, а також може бути підключена до виробничої лінії.

5) Інтелектуальне управління, автоматичне фотоелектричне відстеження, відсутність маркування, нестандартна автоматична корекція та автоматичне виявлення етикеток, запобігання витоку та відходів етикетки.

6) Висока стабільність, допоміжне обладнання працює 7 × 24 години, PLC Mitsubishi, точковий екран Weinview, датчик пляшок KEYENCE, високоточний датчик етикеток Leuze.

7) Регулювання просте, швидкість маркування, швидкість транспортування та швидкість відділення пляшки можуть реалізувати безступінчасте регулювання швидкості, і регулювання здійснюється відповідно до вимоги.

8) Міцний і довговічний, приймає механізм регулювання на три штанги, повністю використовує стабільність трикутника, вся машина міцна і довговічна. Він виготовлений із повноцінної нержавіючої сталі ss304, що відповідає вимогам виробництва GMP.

Автоматична картонна коробка-куточок-етикетка-машина-деталі

Деталі

Механізм розмотування

Тут використовується етикетка ролика. Механізм розкручується, коли машина працює.
--Застосування етикетки: клейка етикетка, суха клейова плівка, електронний контрольний код, штрих-код тощо.
- Застосування продукту: Вироби, необхідні для прикріплення етикеток або плівок на плоскій поверхні великої дуги

Функція тяги

Це витягне етикетку, що збільшить точність етикетки. Це проста конструкція, яка проста в експлуатації. і може запобігти екскурсії ярлика.

Датчик

Підтримка тривалої роботи, відсутність гарячого, точного виявлення, просте управління. Він буде давати сенсор на етикетці, коли машина працює. Так що це може підвищити точність.

Механізм покриття

Просте регулювання, стандартне формування, без зморшок, без бульбашок

Матеріал машини

Міцний і довговічний, приймає механізм регулювання на три штанги, повною мірою використовує стабільність трикутника, вся машина міцна і довговічна. Він виготовлений із повноцінної нержавіючої сталі ss304, що відповідає вимогам виробництва GMP.

Компоненти

Висока стабільність, допоміжне обладнання працює 7 × 24 години, PLC Mitsubishi, точковий екран Weinview, датчик пляшок KEYENCE, високоточний датчик етикеток Leuze.

Струменевий принтер

Він може бути оснащений струменевим принтером, який може друкувати дату виробництва та номер партії в режимі онлайн, зменшувати процес пакування пляшок та покращувати ефективність виробництва.

Стрічковий принтер

Він може бути оснащений стрічковим принтером, який може друкувати дату виробництва та номер партії в режимі онлайн, зменшувати процес упаковки пляшок та покращувати ефективність виробництва.

Застосування

Він може бути використаний для маркування, картонної коробки, різних карток, паперових аркушів, розкладених паперових коробок, поліетиленових пакетів, книг тощо, а також може бути наклеєний захисними плівками на поверхню різних виробів