Автоматична орієнтація, яка обертається навколо етикетки

Автоматична орієнтація, яка обертається навколо етикетки
Орієнтована машина для наклеювання етикеток управляється сервомотором (точність етикетки становить 1 мм), вона підходить для будь-яких круглих контейнерів. Усі електричні деталі машини для етикетування виготовляються на Тайвані або в Японії. Механізм утримування з трьома точками забезпечує високу точність маркування круглої пляшки. Пневматична станція для обертання для універсального діаметра пляшки. Автоматична орієнтаційна обмотка навколо етикетировочної машини для маркування по колу поверхні або іншої вигнутої поверхні для харчових скляних домашніх пластикових круглих пляшок, банок, банок, банок тощо. Вона має додатковий пристрій виявлення позиціонування окружності, реалізує зазначене положення одно- або подвійною наклейкою.

Точність маркування± 1 мм (без урахування помилки товару та етикетки);
Блок живленняAC220V 50/60 Гц 700 Вт
Швидкість конвеєра5 ~ 25 метрів / хвилину;
Швидкість маркування10 ~ 35шт / хв (пов'язано з товаром, розміром етикетки);
Стикер Out-Come SpeedКроковий двигун: 5 ~ 19 метрів / хвилину
Сервомотор: 5 ~ 25 метрів / хвилину
Розмір пляшки для застосуванняЗовнішній діаметр: Φ25-100мм;
Висота: 25мм ~ 300мм;
Застосовуваний розмір етикеткиДовжина етикетки: 20мм ~ 290мм;
Ширина етикетки (ширина паперу): 20мм ~ 120мм; 180 мм (опція)
Внутрішній діаметр рулону паперуΦ76мм
Зовнішній діа. рулону паперуМакс. Φ300мм
Розмір (Д * Ш * В)2000мм × 1150мм × 1500мм
Вага185 кг

Особливості:

1. Майте функцію позиціонування на ваш вибір. Також можна реалізувати одну наклейку або дві наклейки в режимі маркування.

2. Голівка маркування зручна для регулювання, швидкість маркування автоматично синхронізується зі швидкістю стрічки конвеєра для забезпечення точного маркування.

3. Швидкість конвеєрної лінії, швидкість стрічки притиску та швидкість виведення етикетки можуть бути встановлені та змінені за допомогою людського інтерфейсу PLC.

4. Використовуйте PLC відомого бренду, кроковий або сервомотор, драйвер, датчик тощо, конфігурацію компонентів хорошої якості.

5. Підходить для маркування круглих пляшок із фіксованою точкою та положенням.

6. Використовуйте гумовий механізм диференціалу коліс, безступінчасту зміну швидкості перетворювача, розділену на будь-який інтервал. Не потрібно змінювати технічні характеристики деталей при зміні продуктів.

7. Використовуйте імпортний добре відомий сервомотор, що забезпечує високу швидкість, точність та стабільність.

8. Використання позиціонування циліндрів, швидка дія та застосовується для широкого спектра специфікацій продукції.

9. Прокат гумового колеса на етикетках, тривалий термін служби. Позиціонування маркування - це високоточне маркування.

10. Точність маркування ± 0,5 мм.

Інше вступне обладнання:

1. Можуть поставлятися різні рішення для маркування для плоских поверхонь, круглих маркувань, конічних загортань. Один виріб може виконати одну наклейку, дві наклейки або більше наклейок, а також одну наклейку, щоб закінчити маркування однією стороною, двома сторонами, трьома сторонами або більше.

2. Ми можемо поставити вам додатковий поворотний стіл для розкручування пляшок, який можна підключити безпосередньо перед машиною для етикетування, оператори можуть поставити пляшки на поворотний стіл, тоді поворотний стіл відправить пляшки до машини для етикетування до машини для етикетування автоматично.

3. Він також може поєднуватися з контролером ваги, металошукачем, машиною для наповнення пляшок, машиною для закупорювання, машиною для зашивки швів, машиною, що вражає кришку, струменевим / лазерним / TTO принтером тощо